E-shop

Skladové zásoby, prosím čtěte. Edit 16.11.22

Dobrý den,
vzhledem k déle trvající  špatné subdodavatelské spolupráci, jsou aktuálně naše skladové zásoby omezené. Byť máme v nabídce celou řadu bot, velikostí máme na skladě v těch horších případech pouze pár velikostí.
Proto vždy doporučujeme hlavně pro mimopražské zákazníky ověřit si dostupnost tím nejjednoduším způsobem, a to skrz tlačítko "HLEDAT V ESHOPU", kde se zobrazují aktuální dostupné velikosti v naší prodejně na Smíchově. Náš eshop spravuje Tilak.cz, čili se otevře nové okno v prohlížeči. Trochu matoucí, ale je to tak. Objednávky učiněné přes naše stránky na Tilak.cz obdržíme mi na prodejně v Praze na Smíchově, odkud jsou i objednávky odesílány.

V případě zájmu o konkrétní velikost, která není skladem  se na nás neváhejte obrátit, zjistíme Vám dostupnost.

Nic ovšem nenahradí přijet si boty prohlédnout a nasadit na nohu alespoň i blbé číslo pro získání představy o konkrétním modelu.
Protože poptávka (nejen) po našich botech byla v loňském roce enormní a letos je to stejné, doporučujeme proto využít i možnost, kde si u nás na prodejně, telefonicky či emailem můžete zcela nezávazně doobjednat konkrétní velikosti přímo pro Vás. Zajistíte si tím lepší dostupnost.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

S pozdravem
kolektiv prodejny MEINDL