E-shop

AKTUALITY - prosím čtěte nové informace pro Vás

Aktualizováno 17.1.2021

Dobrý den,
s novým nařízením je naše prodejna až do odvolání opět uzavřená, nicméně příjem objednávek přes eshop, telefon či pomocí emailu je nadále možný.
Prosím, počítejte s tím, že o informace na dálku je nyní enormní zájem, telefon tady zvoní prakticky neustále, je-li to možné, napište nám raději email. Odpovíme všem, i tak počítejte s prodlevou i třeba dva pracovní dny.

Zboží zakoupené před Vánoci popřípadě za nouzového stavu u nás na prodejně či přes eshop není problém vrátit, či vyměnit. V případě výměny nám napřed napište co chcete vyměnit a za jakou velikost. Zajistíme zboží a výměnu pro mimopražské. Teď bohužel není v našich silách mít vše skladem připravené, proto prosíme mějte trpělivost. Se 14ti denní lhůtou netřeba si lámat hlavu, bezproblémová výměna je možná do konce února či po domluvě.
V případě zájmu o výměnu zboží na dálku využíváme služeb GLS, kdy k Vám kurýr doveze balíček s novým zbožím a Vy mu předáte zboží nevhodné, tak říkajíc z ruky do ruky. Stačí jen zabalit balíček, jako když se jde na poštu. Tato služba je nyní bezplatná. Velká výhoda spočívá v úspoře času pro Vás i pro nás.


Výdejní okénko - v určitých hodinách bude fungovat výdejní/příjmové okénko. Budeme vydávat objednané zboží, opravy a reklamace.
Okénku bude fungovat ve dnech:

pondělí  -  čtvrtek 15-17
pátek - 10-12


Na prodejně není možné si zkoušet obuv!


Sobota a neděle je ZAVŘENO. O dalším vývoji Vás budeme opět informovat.


Opravy - opravy nadále přijímáme, počítejte však s tím, že přepodrážkování bot nyní trvá minimálně 8 neděl.

Děkujeme za pochopení
kolektiv prodejny MEINDL