Kategorie

Island MFS Active antracit

Vrchní materiál:Digafix, Kůže nubuk
Podšívka:GORE-TEX® Performance Comfort Footwear, MFS
Vložka:AIR-ACTIVE SOFT PRINT drysole
Podešev:Meindl Multigriff® by Vibram®, VIbram
Váha:880g (vel. 8)
Barva:antracit
Velikost:5-12
Nadměrná velikost:13+14+15+16+17
Katalog.číslo:2816-31
Katalog.kat.:Mount. & Trekking / MFS
Doporučujeme:Ponožky Trekking / Revolution / Jagd
Pro údržbu:SportWax

Cena: 7299,- Kč
Nadměrná velikost
Cena: 7799,- Kč
Meindl_Multigriff_Vibram.jpg
thumb
digafix.gif gtx.gif MFS.jpg vibram.gif

Jeden z neúspěšnějších a nejprodávanějších modelů firmy Meindl v posledních 22 letech. Ve své kategorii B/C svou univerzálností nemá konkurenci. Skutečně je tu pohorka se kterou můžete vyrazit na trek po celém světě. Zpevnění nad kotníkem umožňuje bezpečně nosit i těžký batoh v obtížném terénu.Tento model získal již od roku 1995 mnohá ocenění na outdoorových výstavách či v odborném tisku. Více než 1.000.000 prodaných párů svědčí o jeho velké oblibě nejen mezi turisty, trekaři, cestovateli, ale i mezi profesionály všeho druhu, kteří potřebují pro výkon své práce botu na kterou se mohou spolehnout.
Poslední inovace v podobě bytelnějších háčků a oček, vyšší obsázce, nové vložce s měkčím došlapem, ale hlavně ve zdokonalené technologii AIR-ACTIVE. Kde je unikátní kombinace vnitřních výstelek z pěny s mřížkovou strukturou a pěny s tvarovou pamětí MFS společně s použitými prodyšnějšími materiály na podšívku i svršek, činí tento nový model ještě pohodlnější.
Tedy klasika, která je volbou pro skutečné znalce špičkových bot i do budoucna.

 

Dostupnost zjistíte a nebo nakoupíte ZDE.

Model pohorek Island MFS Active vedeme také v hnědé barvě (2816-10) ) a také vedeme Island MFS Active Wide tedy model pro širší tvar nohy (2817-10).

 

Tento model ošetřujte pastou Meindl - Sportwax nebo voskem Fibertec - Shoewax. V případě nutnosti používat sprej ošetřujte botu přípravkem Meindl - Conditioner and proofer

 

 

Uživatelská kategorie: B/C

Činosti: Náročná turistika, obtížné výlety do hor.

 

Terén: Hrubé cesty, suťoviska, Via Ferraty